- Zaradi odsotnosti g. župnika se v nujnih primerih (pogreb, sv. maše …) obrnite na duhovnega pomočnika, g. Marjana Rističa (GSM: 031-753-757; marjan3210@gmail.com).

- Počasi se zaključujejo počitnice in pričelo se bo novo šolsko in veroučno leto. Da boste starši laže uskladili vse izvenšolske dejavnosti vaših otrok, bomo v glasilu (28. 8.) objavili urnik verouka.  Z veroukom bomo začeli v ponedeljek, 12. septembra.

Katehetsko pismo staršem in veroučencem, kjer bodo natančnejši podatki, bodo veroučenci dobili pri verouku, objavljeno bo tudi na spletni strani naše župnije.

- V soboto, 10. septembra, vabljeni na Ptujsko Goro, kjer bo molitveni dan za nove duhovne poklice in stanovitnost poklicanih.

- Mladi, 17. septembra, vabljeni  v Stično.  Naj bo ta sobota fantastična

- V razvanjski cerkvi smo obnovili oltar Žalostne Matere Božje. Stroški obnove so znašali 8.000 €. Pri sv. Lenartu pa smo obnovili ohišje oltarja. Hvala vsem, ki ste že in še boste v ta namen kaj darovali!