- Zaradi odsotnosti g. župnika se v nujnih primerih (pogreb, sv. maše …) obrnite na duhovnega pomočnika, g. Marjana Rističa (GSM: 031-753-757; marjan3210@gmail.com).

- Danes (14. 8.), na predvečer praznika Marijinega vnebovzetja, vabljeni na Ptujsko goro. Ob 19.00 bo molitvena ura, ob 20.00 sveta maša (somaševanje vodi mariborski nadškof msgr. Alojzij Civkl), po njej pete litanije in procesija z lučkami. Ves čas bo priložnost za sveto spoved. V soboto, na praznik Marijinega vnebovzetja, bodo svete maše ob 6.30, 8.00, 10.00, 12.30 in 19.00. Slovesna sveta maša bo ob 10.00 (somaševanje vodi nadškof msrg.Alojzij Cvikl).

.- Jutri je slovesni praznik Marijino vnebovzetje - veliki šmaren. Lepo vabljeni k sveti maši.

Na dan Marijinega vnebovzetja smo povabljeni, da obnovimo posvetitev nas samih in slovenskega naroda Materi Božji.

- V razvanjski cerkvi smo obnovili oltar Žalostne Matere Božje. Stroški obnove so znašali 8.000 €. Pri sv. Lenartu pa smo obnovili ohišje oltarja. Hvala vsem, ki ste že in še boste v ta namen kaj darovali!

- ­ V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

­ - V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.