­- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Prav na god sv. Krištofa se bomo letos zahvaljevali za vozila, ki nam omogočajo mobilnost in za vse srečno prevožene kilometre ter z zaupanjem prosili blagoslova na naše cestne in življenjske poti. Ob tem pa ne bomo pozabili misijonarjev, ki prav tako potrebujejo vozila in delovne stroje, da bi lažje vršili svoje poslanstvo. Zato bomo tudi letos velikodušno v zahvalo za srečno prevožene kilometre radi namenili svoj dar za nakup misijonskih vozil. Dar, ki ga boste oddali v nabiralnik pri izhodu, je namenjen za misijone. Bog povrni. V imenu vseh misijonarjev se vam zahvaljujemo za vašo dobroto!

- V razvanjski cerkvi smo obnovili oltar Žalostne Matere Božje. Stroški obnove so znašali 8.000 €. Pri sv. Lenartu pa smo obnovili ohišje oltarja. Hvala vsem, ki ste že in še boste v ta namen kaj darovali!

- Na spletni strani Družine (rubrika Cerkvene informacije/Duhovni utrip) najdete bogato duhovno ponudbo v poletnih mesecih za vse generacije, skupine, posameznike in družine tako doma kot v tujini.