11. nedelja med letom - c

-  Jutri, na Antonovo, bo sveta maša pri sv. Arehu ob 10.30.

- Jutri po večerni sveti maši bo slavilna molitev.

- V torek je pol ure pred sveto mašo molitev rožnega venca.

- Biblična skupina ima svoje srečanje v torek po večerni sveti maši. Pogovarjali se bomo o potopu: Prva Mojzesova knjiga, šesto in sedmo poglavje (1Mz 6,5 - 7,24). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- V četrtek je po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Zakonski jubilanti, v župnišču lahko dobite fotografije srečanja.

- Otroci in mladi, lepo vabljeni na počitniške delavnice, ki bodo v Hočah 27. in 28. junija. Začeli bomo ob 15. uri, končali pa z večerno sveto mašo. Pridruži se nam tudi ti - več nas bo, lepše nam bo! :)

- Tudi letos bodo počitniške delavnice v Razvanju za otroke, ki radi pojete, se igrate, molite, ustvarjate. Potekale bodo vsak dopoldan od 9. do 12. ure in sicer od 4. do 8. julija. Pridite, luštno bo! Vabita Jezus in katehistinja Marinka:)

- V razvanjski cerkvi smo obnovili oltar Žalostne Matere Božje. Stroški obnove so znašali 8.000 €. Pri sv. Lenartu pa smo obnovili ohišje Marijinega oltarja. Hvala vsem, ki ste že in še boste v ta namen kaj darovali!