10. nedelja med letom - c

- Za to pastoralno leto smo zaključili z veroukom. Bogu hvala za vsa spoznanja, vse lepo in dobro, kar smo doživeli pri veroučnih urah. Veroučence in njihove starše vabimo, da ob nedeljah prihajate k svetim mašam oz. greste k sveti maši tam, kjer boste med počitnicami.

- V torek je pol ure pred sveto mašo molitev rožnega venca.

- V četrtek je po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Župnijska karitas Hoče vabi starejše farane župnije sv. Jurija na srečanje, ki bo v soboto, 11. junija 2016. Naše srečanje bomo pričeli s sveto mašo ob 14. uri v cerkvi sv. Jurija Hoče in nadaljevali ob 15. uri s kulturnim programom v Kulturnem domu Hoče. Po končanem programu vas bomo skromno pogostili. Vljudno vabljeni vsi, ki ste že dočakali 75 let!

Prihodnjo nedeljo bo v Razvanju po sveti maši telovska procesija. Lepo vabljeni!

- V razvanjski cerkvi smo obnovili oltar Žalostne Matere Božje. Stroški obnove so znašali 8.000 €. Pri sv. Lenartu pa smo obnovili ohišje oltarja. Hvala vsem, ki ste že in še boste v ta namen kaj darovali!

- Stolna župnija Maribor vabi na molitveno uro z Božjo službanico Cvetano Priol, ki je svoje življenje darovala za Boga. Molitvena ura bo v soboto, 11. junija, ob 17.30 v Slomškovi kapeli mariborske stolnice.

- Spletni portal Iskreni.net vabi na 10. festival družin, ki bo od 17. do 19. 6 na Otočcu. Več informacij dobite na spletni strani Iskreni.net.

- Otroci in mladi, lepo vabljeni na počitniške delavnice, ki bodo v Hočah 27. in 28. junija. Začeli bomo ob 15. uri, končali pa z večerno sveto mašo. Pridruži se nam tudi ti - več nas bo, lepše nam bo! :)

Veroučenci, lepo vabljeni na oratorij v Slivnico, ki bo od 11. do 16. julija. Potekal bo pod geslom »Zdaj gre zares«. Letošnja oratorijska zgodba govori o Ostržku, ki jo je pred več kot sto leti napisal Carlo Collodi. Prijavite se lahko v župnišču.