9. nedelja med letom - c

- Še naprej lepo vabljeni k šmarnicam, ki jih zaključimo v torek.

- V ponedeljek bo po večerni sveti maši slavilna molitvena skupina. Lepo vabljeni.

- V torek je pol ure pred sveto mašo molitev rožnega venca.

- V četrtek je po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

Pred nami je prvi četrtek, petek in sobota v mesecu z ustreznimi pobožnostmi, zato lepo vabljeni k svetim mašam.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Glasbena in baletna šola Antona Martina Slomška organizira sprejemni preizkus in vpis, ki bo v petek, 3. junija, ob 16.30 v prostorih OŠ Hoče.

- Vabljeni na jubilejni koncert MPZ KUD Hoče ob 25. letnici delovanja in 70. letnici zborovskega petja v Hočah, ki bo v petek, 3. 6., ob 19.00 v dvorani Kulturnega doma Hoče.

- RK Hoče vabi v soboto, 4. 6. 2016, med 7. in 10. uro v Kulturni dom Hoče na merjenje krvnega tlaka , holesterola in krvnega sladkorja. Za meritve bo treba plačati 5 evrov. Pridite tešči

- Prihodnjo nedeljo bo sveta maša tudi pri sv. Lenartu ob 10.30. Po njej bo telovska procesija. Lepo vabljeni!

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene vzdrževanju župnijskih objektov.

- Otroci in mladi, lepo vabljeni na počitniške delavnice, ki bodo v Hočah 27. in 28. junija. Začeli bomo ob 15. uri, končali pa z večerno sveto mašo. Pridruži se nam tudi ti - več nas bo, lepše nam bo! :)

- Tudi letos bodo počitniške delavnice v Razvanju za otroke, ki radi pojete, se igrate, molite, ustvarjate. Potekale bodo vsak dopoldan od 9. do 12. ure in sicer od 4. do 8. julija. Pridite, luštno bo! Vabita Jezus in katehistinja Marinka:)

- Veroučenci, lepo vabljeni na oratorij v Slivnico, ki bo od 11. do 16. julija. Potekal bo pod geslom »Zdaj gre zares«. Letošnja oratorijska zgodba govori o Ostržku, ki jo je pred več kot sto leti napisal Carlo Collodi. Prijavite se lahko v župnišču.

- V razvanjski cerkvi smo obnovili oltar Žalostne Matere Božje. Stroški obnove so znašali 8.000 €. Pri sv. Lenartu pa smo obnovili ohišje oltarja. Hvala vsem, ki ste že in še boste v ta namen kaj darovali!

- Hvala vsem za pomoč pri pripravi in obhajanju prvega svetega obhajila!

- Spletni portal Iskreni.net vabi na 10. festival družin, ki bo od 17. do 19. 6 na Otočcu. Več informacij dobite na spletni strani Iskreni.net.