Nedelja Svete Trojice

- Otroci, starši in vsi ostali, lepo vabljeni k šmarnicam, ki so vsak dan ob 18.00.

- V torek je pol ure pred sveto mašo molitev rožnega venca.

Biblična skupina ima svoje srečanje v torek po večerni sveti maši. Pogovarjali se bomo o izgonu iz raja: Prva Mojzesova knjiga, tretje poglavje (1Mz 3,1-24). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- V četrtek je zapovedani praznik Svetega Rešnjega Telesa in Krvi - Telovo. Po večerni sveti maši bo telovska procesija, ki vključuje tudi prošnje za blagoslov vsega našega dela - na poljih, v vinogradih, v gozdovih, v tovarnah, pisarnah … Lepo vabljeni!

- Glasbena in baletna šola Antona Martina Slomška organizira sprejemni preizkus in vpis, ki bo v petek, 3. junija, ob 16.30 v prostorih OŠ Hoče.

- Veroučenci, lepo vabljeni na oratorij v Slivnico, ki bo od 11. do 16. julija. Potekal bo pod geslom »Zdaj gre zares«. Letošnja oratorijska zgodba govori o Ostržku, ki jo je pred več kot sto leti napisal Carlo Collodi. Prijavite se lahko v župnišču.

- V razvanjski cerkvi smo obnovili oltar Žalostne Matere Božje. Stroški obnove so znašali 8.000 €. Hvala vsem, ki ste že in še boste v ta namen kaj darovali!