Binkošti

- Otroci, starši in vsi ostali lepo vabljeni k šmarnicam, ki so vsak dan ob 18.00.

- Jutri, 16. maja, vabljeni po sveti maši k slavilni molitveni skupini.

- V torek je pol ure pred sveto mašo molitev rožnega venca.

- Katoliško društvo dr. Antona Murka Hoče vas vabi na kulturno-izobraževalni večer s svetovnim popotnikom Simonom Erženom S KOLESOM PO JAPONSKI. Avtor nam bo predstavil deželo vzhajajočega sonca in njene zanimivosti od severa do juga. Pridite v hoško župnišče v petek, 20. maja 2016, ob 19.00. Lepo vabljeni!

- Prihodnjo nedeljo bomo v župniji obhajali slovesnost prvega svetega obhajila. Otroke in njihove družine podprimo z molitvijo. V petek ob 17.00 bo prva sveta spoved letošnjih prvoobhajancev.

- V nedeljo se prvoobhajanci zberejo na župnijskem dvorišču ob 9.30. Klopi v cerkvi bodo rezervirane tudi za njihove starše. Hvala za razumevanje.

- Prihodnja nedelja je kvatrna – nabirke bodo namenjene za bogoslovje.

- V razvanjski cerkvi smo obnovili oltar Žalostne Matere Božje. Stroški obnove so znašali 8.000 €. Hvala vsem, ki ste že in še boste v ta namen kaj darovali!

- Hvala župnjiski Karitas in drugim prostovoljcem pri organizaciji in izvedbi srečanja jubilantov in pogostitvi gasilcev.