Binkošti

- Otroci, mladi in tudi vsi ostali, lepo vabljeni vsak dan ob 19.00  k sveti maši in šmarnicam.

- Jutri je binkoštni ponedeljek, praznik Marije - Matere Cerkve. Lepo vabljeni k sveti maši.

- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek ob 18.00 bo prva sveta spoved letošnjih prvoobhajancev, njihovih staršev in botrov.

- Prihodnjo nedeljo bomo v župniji obhajali slovesnost prvega svetega obhajila. Otroke in njihove družine podprimo z molitvijo.V nedeljo se prvoobhajanci zberejo na župnijskem dvorišču ob 9.45. Klopi v cerkvi bodo rezervirane tudi za njihove starše. Hvala za razumevanje.

- Številni mladi počitniške dni izkoristijo predvsem za druženje. Udeležujejo se različnih taborov in delavnic. Pri tem se lahko tudi marsičesa naučijo. V Skupnosti katoliške mladine želijo mladim omogočiti izkušnjo zdravega in dejavnega življenja v skupnosti, da bi rasli za polnost življenja v družinskem in družbenem okolju. Zato že šesto leto pripravljajo Poletno šolo skupnosti na otoku Kaprije pri Šibeniku. Informacije in prijave na http://www.drustvo-skam.si/kaprije/index.php

- Hvala župnjiski Karitas in drugim prostovoljcem pri organizaciji in izvedbi srečanja starejših župljanov.

-  Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina
  • Ognjišče