7. velikonočna nedelja

Šmarnice v mesecu maju nas vse vabijo, da se radi zbiramo ob Mariji, Božji Materi. Ta ljudska pobožnost je po mnogih naših župnijah zelo domača. Naj bo tako tudi v naši župniji. Pri svetih mašah je šmarnično branje za otroke. Še posebej lepo vabljeni letošnji prvoobhajanci in birmanci.

-  V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek, 16. maja ob 19. uri, bo v dvorani Zavoda Antona Martina Slomška Maribor, Vrbanska cesta 30, pogovor z gostjo go. LINDO JAROSCH (sestro p. Anselma Gruna), avtorico knjige »Vidim se v tebi«. Z avtorico knjige se bo pogovarjala psihologinja ga. Lidija Kociper, iskali bosta odgovore na vprašanje, zakaj si mati in hči v svojem odnosu tako težko podarita ljubezen in sprejetost. Priporočamo.

- Katoliško društvo dr. A. Murka vas vabi na kulturno-izobraževalni večer z naslovom Korzika. O naravnih, zgodovinskih in kulturnih znamenitostih tega sredozemskega otoka bo spregovoril Stanko Jakomini, planinski vodnik pri PD Skalca. Dobimo se v župnišču v petek, 17. maja 2013, ob 19.45. Lepo vabljeni!

- Župnijska karitas Hoče vas lepo vabi na srečanje starejših faranov, ki bi v soboto, 18. maja 2013. Ob 14. uri bo sveta maša v župnijski cerkvi sv. Jurija, ob 15. uri pa kulturni program v Kulturnem domu Hoče. Veselimo se srečanja z vami.

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina
  • Ognjišče