6. velikonočna nedelja

- ŠMARNICE v mesecu maju nas vse vabijo, da se radi zbiramo ob Mariji, Božji Materi. Ta ljudska pobožnost je po mnogih naših župnijah zelo domača. Naj bo tako tudi v naši župniji. Pri vseh mašah je šmarnično branje za otroke. Še posebej lepo vabljeni letošnji prvoobhajanci in birmanci, ter seveda vsi drugi otroci in odrasli.

- Pred praznikom Gospodovega vnebohoda so prošnji dnevi. To so dnevi molitve za Božji blagoslov pri delu na polju, v šoli, v pisarnah, tovarnah, pa tudi dnevi molitve za mir in varnost našega življenja. V ponedeljek po sv. maši bodo v Hočah litanije vseh svetnikov, pri Križni kapeli v torek, v Razvanju pa v sredo.

- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V sredo bo po večerni sveti maši mesečno srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni!

- V četrtek je praznik Gospodovega vnebohoda. Vabljeni k sv. mašam. Pri Križni kapeli bo praznična sv. maša ob 10.00.

-  V petek bo po sveti maši biblična skupina. Pogovarjali se bomo o 28. poglavju Apostolskih del (Apd 28). Lepo vabljeni!

- V soboto ste lepo vabljeni na Ptujsko Goro, kjer bo ob 17. uri že 9. Marijafest – festival Marijinih pesmi.

- Danes je prva nedelja v mesecu, zato ste lepo vabljeni v župnišče na kavo, čaj, pecivo …

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina
  • Ognjišče