4. velikonočna nedelja

- Birmanci, njihovi starši in botri naše dekanije imajo danes popoldan skupno srečanje na Ptujski gori. Ob 15.00 bo skupen uvod v cerkvi, potem sledi program posebej za starše in botre, ki bo v cerkvi in ga bo vodil nadškof dr. Marjan Turnšek. Birmanci bodo imeli program v dvorani, kjer jih bo nagovoril pričevalec.

- V torek je pol ure pred sveto mašo molitev rožnega venca.

- V sredo. 24. 4. 2013, bo ob 19.30 srečanje staršev letošnjih prvoobhajancev. Če kdo more, je lepo povabljen že k sveti maši ob 19.00.

- V četrtek po sveti maši vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejšim.

- Hvala Župnijski karitas in vsem drugim, ki ste pomagali pri pripravi srečanja jubilantov!

- Do 30. aprila zbiramo prijave za romanje v Međugorje, ki bo od 28. do 30. oktobra. Prijavnice dobite v župnišču in jih izpolnjene oddate g. dekanu Alojzu Petriču. Po tem datumu bo agencija ponudila prazna mesta na avtobusu romarjem iz drugih župnij. Pohitite torej s prijavami. Cena vožnje in dveh polnih penzionov znaša 140 EUR.