3. velikonočna nedelja

- Danes se začenja teden molitve za duhovne poklice. Vabljeni k svetim mašam, kjer bomo skupaj molili za nove duhovnike, redovnike, redovnice in misijonarje. Še posebej vabljeni v sredo, 18. 4., v mariborsko stolnico, kjer bo srečanje z naslovom: "SREČNI V SLUŽENJU" - pogovor o skupnih prizadevanjih za nove duhovne poklice. Mariborski nadškof metropolit dr. Marjan Turnšek se bo pogovarjal z mladimi, z družinami ... Začetek programa v mariborski stolnici:
- ob 18.30 rožni venec za duhovne poklice
- ob 19.00 sveta maša za duhovne poklice - somaševanje vodi nadškof metropolit dr. Marjan Turnšek
- ob 20.00 pogovor v Slomškovi dvorani

-  V torek je pol ure pred sveto mašo molitev rožnega venca.

Pridi in poglej - V torek, 16. 4. 2013, imamo po večerni sveti maši srečanje skupine, ki razmišlja ob katekizmu o verskih vprašanjih. V KKC beremo poglavje o Bogu Očetu od strani 78 do 88. Pridite, da se skušamo poglobiti v skrivnost troedinega Boga. V skupini je prostor za vsakega, ki bi rad poglobil svojo vero.

- V četrtek po sveti maši vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejšim.

- V četrtek bo po večerni sveti maši srečanje biblične skupine. Pogovarjali se bomo o 27. poglavju Apostolskih del (Apd 27). Lepo vabljeni!

- Katoliško društvo dr. A. Murka vas vabi na kulturno-izobraževalni večer z naslovom NAJINO POPOTOVANJE PO NEKDANJI SKUPNI DOMOVINI. O naravnih, zgodovinskih in kulturnih znamenitostih Srbije, Bosne, Makedonije in Črne gore nam bosta spregovorila FRANCI IN ŠTEFKA KREČIČ. Dobimo se v župnišču v petek, 19. aprila 2013, ob 19.45. Lepo vabljeni!

- Prihodnja nedelja je Jurjeva. V Hočah bo druga sveta maša ob 9.00!

JURJEVANJE V NEDELJO, 21. APRILA 2013

8.30  godba na pihala – Glazerjev trg

9.00  sveta maša – farna cerkev sv. Jurija

10.00  godba na pihala in prihod konj na prostor pred KD

10.15  prihod g. župnika s kočijo in konjsko vprego pred KD

10.25  izpustitev golobov izpred KD

10.30  blagoslov konj na parkirišču pred KD

11.00  zaključna proslava, posvečena 100-letnici čebelarjev, v dvorani KD

12.00  pogostitev s hoškim golažem ter prosta zabava

- V času od 28. do 30. oktobra 2013 načrtujemo romanje z agencijo Pozejdon turizem. Poromali bomo v  Međugorje, tretji dan pa si ogledamo še Mostar in  Vepric, hrvaški Lurd. Cena vožnje in dveh polnih penzionov znaša 140 EUR pri udeležbi 45 oseb.

Prijavnice dobite pri g. dekanu Alojzu Petriču in mu oddajte izpolnjene do 30. aprila 2013. Po tem datumu bo agencija ponudila prazna mesta na avtobusu romarjem iz drugih župnij. Pohitite torej s prijavami.