2. velikonočna nedelja

- NEDELJA BOŽJEGA USMILJENJA - »Naše srce bo našlo mir šele takrat, ko se bo z zaupanjem obrnilo k Božjemu usmiljenju.« To je sporočilo današnje nedelje, ki se imenuje nedelja božjega usmiljenja. Želi nam približati Boga, ki je neizmerno usmiljen. Boga, ki je blizu vsakemu človeku. Boga, ki vidi naše stiske, sliši naše prošnje, ve za naše strahove. Boga, ki ljubi nas grešnike in nas rešuje. V veselju in trpljenju, vedno in povsod je On z nami.

- V torek je pol ure pred sveto mašo molitev rožnega venca.

- V sredo bo po sveti maši mesečno srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni.

- V četrtek po sveti maši vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejšim

- Prihodnjo nedeljo bo pri sveti maši ob 10.00 srečanje zakonskih jubilantov. Prijavljeni pari se zberejo na župnijskem dvorišču ob 9.45. Ob 10.00 bo sveta maša, po njej kratko druženje in agape v veroučnih učilnicah. Klopi v cerkvi bodo rezervirane za jubilante. Hvala za razumevanje.

-  V času od 28. do 30. oktobra 2013 načrtujemo romanje z agencijo Pozejdon turizem. Prvi in drugi dan posvetimo Međugorju, tretji dan pa si ogledamo še Mostar in se ustavimo v Vepricu, hrvaškem Lurdu. Cena vožnje in dveh polnih penzionov znaša 140 EUR pri udeležbi 45 oseb. Prijavnice dobite pri g. dekanu Alojzu Petriču in mu oddajte izpolnjene do 30. aprila 2013.

- Danes je prva nedelja v mesecu, zato ste lepo vabljeni v župnišče na kavo, čaj, pecivo …

- Na polici s tiskom je na voljo:

•  Družina
  •  Ognjišče