Oznanila - 3. navadna nedelja

-  V torek molimo rožni venec pol ure pred svetom mašo.

- V torek bo po večerni sveti maši sestanek za starše letošnjih prvoobhajank in prvoobhajancev. Srečanje bo v veroučni učilnici. Vabljeni tudi k sveti maši!

- Pred nami so četrtek pred prvim petkom, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

-  V četrtek bo po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- V soboto, 2. 2., je  praznik Jezusovega darovanja v templju - SVEČNICA. Pri svetih mašah bomo blagoslavljali sveče. Vabljeni k sveti maši ob 10.00. Po maši bo koncert božičnih pesmi. Sodelovali bodo mešani cerkveni pevski zbor sv. Jurija Hoče, ljudske pevke KD Antona Murka Hoče in mešani pevski zbor KUD Hoče.

-  Prihodnjo nedeljo je god sv. Blaža,  škofa in mučenca. Pri sv. maši boste lahko prejeli »Blažev blagoslov«, ki ga Cerkev podeljuje na god sv. Blaža, kot znamenje globokega zaupanja, da nas Bog varuje. Tudi ta blagoslov ima moč iz njegove molitve in našega pobožnega prejemanja.

-  Prihodnja nedelja je prva v mesecu in nedeljske nabirke bodo namenjene potrebam župnije.  Lepa hvala vsem za vsak vaš dar!

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina
  • novo Ognjišče