Oznanila - Praznik svete Družine

- V ponedeljek, na Silvestrovo, lepo vabljeni k sveti maši, da se Bogu zahvalimo za vse prejete darove preteklega leta.

- V torek je novo leto in praznik Marije, Božje matere. Pri svetih  mašah bomo Boga prosili za blagoslov v novem letu. Hkrati je ta dan tudi svetovni dan miru. Molimo za mir v družinah, naši okolici, za mir v domovini in v svetu.

- Pred nami so prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo nabirke namenjene obnovi cerkvenih objektov. Bog povrni vašo dobroto!

- Bog povrni vsem, ki ste postavljali in pomagali pri ureditvi jaslic ter drevesc v naših cerkvah. Hvala pevcem in pevkam ter organistki ter tudi vsem ostalim, ki ste kakorkoli pripomogli k doživetemu obhajanju božičnega praznika.

- Otroci, ki so sodelovali v adventni akciji Otroci za otroke, naj svoj dar prinesejo ter položijo k jaslicam. Bogu hvala za vašo dobroto.

- Cene verskih časopisov v letu 2013:

- Družina (83,20 €)

- Beseda med nami (19,20 €)

- Božje okolje (24,00 €)

- Ognjišče (27,75 €)

- Mohorjeve knjige (44,00 €)

Obnavljajmo naročnino!