Oznanila - 2. adventna nedelja

- V adventnem času povabljeni k skupni molitvi – sv. maši v župnijsko cerkev. Po vaših domovih pa naj vas adventni venec zbira k molitvi in duhovni pripravi na božič.

- Adventni čas je čas priprave na praznik Jezusovega rojstva. Prav je, da se na praznik pripravimo tudi tako, da očistimo srce v zakramentu sv. spovedi. Priložnost zanjo je pol ure pred sveto mašo.

­- V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

­- V sredo bo po večerni sveti maši srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni!

- V četrtek bo po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Katoliško društvo dr. A. Murka vas vabi  na kulturno-izobraževalni večer z naslovom GREMO V AMERIKO – potepanje po najlepših ameriških narodnih parkih. Predavatelj bo DR. BOJAN ERHARTIČ, geograf, ki nas je popeljal že na Novo Zelandijo, Islandijo in v Jemen. Dobimo se v župnišču v petek, 14. decembra 2012, ob 18.45. Lepo vabljeni!

- Združenje Kolping vabi na adventno izobraževalno srečanje z naslovom »Ali je aktiven katoličan lahko družbeno pasiven?«, ki bo v soboto, 15. decembra od 13.30 dalje v Kolpingovem domu v Slivnici. Gost srečanja bo zgodovinar in publicist dr. Aleš Maver.

- Hvala vsem pri pripravi in izvedbi miklavževanja. Bog povrni vašo velikodušnost!

-  Na voljo je Družinska pratika (5,00 €) in Marijanski koledar (2,00 €). Kupite ju v župnijski pisarni ali v cerkvi.

- Naročniki Mohorjevih knjig lahko redno zbirko za leto 2013 dobijo v župnijski pisarni. Cena zbirke za leto 2014 je 44,00 € (do konca februarja 2013). V zbirki so štiri knjige, Mohorjev koledar in stenski koledar. Naročila zbiramo v župnijski pisarni. Priporočamo!

- V vsako verno družino spada vsaj en verski časopis. Cene verskih časopisov v letu 2013:

- Družina (83,20 €)

- Beseda med nami (19,20 €)

- Božje okolje (24,00 €)

- Ognjišče (27,75 €)

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina (1,60 €)
  • decembrsko Ognjišče (2,20 €)
  • Mavrica (3,20 €)