Oznanila na 33. navadno nedeljo

V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Pridi in poglej - V torek, 20. 11. 2012, imamo po večerni sveti maši srečanje skupine, ki razmišlja ob katekizmu o verskih vprašanjih. Tokrat se bomo srečali s prvim poglavjem, zato si lahko preberete KKC strani od 27 do 32: Kako dojeti Boga in o njem govoriti? Je to sploh mogoče? Pridite in poglejte, v skupini je prostor za vsakega, ki bi rad poglobil svojo vero.

- V petek bo po maši biblična skupina. Razmišljali bomo o 19. poglavju Apostolskih del (Apd 19). Lepo vabljeni!

- V četrtek bo po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Pomoč prizadetim v poplavah. Močno deževje med 3. in 5. novembrom je povzročilo poplave in veliko škodo na številnih območjih po Sloveniji. Številnim družinam je v kletnih prostorih poplavilo centralno napeljavo in drugo premoženje. Mnogi pa imajo uničene tudi bivalne prostore, pode, naprave in pohištvo. Vabimo vse ljudi odprtega srca, da skupaj pomagamo najbolj prizadetim. Zato bodo denarne nabirke pri mašah prihodnjo nedeljo namenjene prizadetim v poplavah.

- Dobili smo Družinsko pratiko (5,00 €) in Marijanski koledar (2,00 €). Kupite ju v župnijski pisarni ali v cerkvi.

- Od 28. decembra 2012 do 2. januarja 2013  bo v glavnem mestu Italije, Rimu, potekalo evropsko srečanje mladih. Letošnje srečanje je 35. po vrsti. Več o tem si lahko preberete na http://www.drustvo-skam.si/esm/.

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina (1,60 €)
  • novembrsko Ognjišče (2,20 €)
  • Mavrica (3,20 €)