Oznanila na 30. navadno nedeljo

- Ko boste v teh dneh obiskovali grobove svojih bližnjih, zmolite tudi za njihov večni mir in pokoj. Edino večni Bog je neugasljiva luč, in ko prosimo. »Večna luč naj jim sveti …«, želimo pokojnim, da bi gledali Boga in v njem našli cilj.

- V četrtek je zapovedani praznik vseh svetih.  Vabljeni k svetim mašam. Popoldan bo ob 14.00 sveta maša v župnijski cerkvi, nato odidemo na pokopališče, kjer bo najprej molitev pri križu (vabljeni čim bliže!) in nato blagoslov grobov. Enako bo ob 16.00 v Razvanju (molitev bo pri križu). K skupni molitvi rožnega venca ste vabljeni: v Razvanju ob 17.00, v Hočah pa ob 18.00. Zvonovi bodo k molitvi vabili tudi tiste, ki jih ne bo v cerkev. Obujajmo v teh dneh vero v Boga in ljubezen do naših rajnih.

- V petek je spomin vernih rajnih. Pridite k maši in se pridružite skupni molitvi za duše v vicah.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Ob prazniku vseh svetih naj na grobovih naših najdražjih, ki se jih spominjamo, gori ena sveča manj in naj jih krasi en cvet manj. To je geslo vsakoletne akcije, ki poteka ob prazniku Vseh svetih. Bodimo  tudi ob tem prazniku sočutni do vseh ubogih in namenimo znesek sveče ali cveta za lajšanje stiske. Hvala za Vaš dar!  Svoje darove lahko nakažete na TRR Nadškofijske karitas Maribor: SI56 2410 0888 8888 889

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene obnovi cerkvenih objektov. Bog povrni!

- Prihodnja nedelja je zahvalna in hkrati Lenartova. Vabljeni k sv. Lenartu, kjer bo sv. maša ob 10.30.

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina (1,60 €)
  • novo Ognjišče (2,20 €)