Oznanila na 26. navadno nedeljo

- Vsi, ki imate radi pravljice, ste prisrčno vabljeni na predstavitev nove knjige, avtorice Marije Magdalene Novak. Naslov pravljice je Zvezdica Lučka, ilustracije zanjo pa so nastajale izpod umetniških rok naše faranke Nevenke Miklič. Predstavitev bo danes popoldan ob 17. uri v veroučni učilnici v Hočah.

- Od 1. oktobra (jutri) dalje bodo večerne sv. maše ob 18.00 v župnijski cerkvi in ob 17.00 v Razvanju.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

-  Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo nabirke med mašami namenjene obnovi cerkvenih objektov. Bog povrni vsak vaš dar!

- Oktober je mesec svetega rožnega venca. 7. oktobra obhajamo praznik blažene Device Marije presvetega rožnega venca, 13. oktobra pa se spominjamo zadnjega prikazanja v Fatimi, pri katerem se je sveta Devica razodela kot rožnovenska Mati Božja.Kraljica miru je poseben pomen pripisala skupni molitvi rožnega venca v družini. Podarimo v tem mesecu Materi Božji vsak dan dar molitve rožnega venca. Še posebej lepo vabljeni k skupni molitvi v cerkev. Rožni venec molimo pol ure pred sveto mašo.

- Na polici s tiskom je na voljo: nova Družina (1,60 €). novo Ognjišče (2,20 €) in nova Mavrica (3,20 €)

-  Aritours vabi na tradicionalno jesensko romanje mariborske nadškofije v Salzburg in Mariaplain, ki bo v soboto, 20. oktobra. Cena romanja je 49,00 € (poravnate ob prijavi). Prijave sprejemamo v župnišču do 8. oktobra. Več o romanju si lahko preberete na spletni strani Aritoursa.