Vnesite vaš naslov

- Danes ob. 10.00 bo na Radiu Maribor radijski prenos sv. maše iz naše župnijske cerkve.

­ - V torek pol ure pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

-  V četrtek bo po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Pred nami je četrtek pred prvim petkom, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Zavod Antona Martina Slomška vabi na muzikal My Fair Lady, ki bo 30. in 31. 8. ob 19.30 v Športni dvorani Vrbanska, Maribor. Vstopnina je 7,00 €. Lepo vabljeni!

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene obnovi cerkvenih objektov. Bog povrni vašo dobroto!

- Župnijsko romanje bo v soboto, 15. septembra. Poromali bomo v Mokronog in okolico. Prijave, do zapolnitve dveh avtobusov, zbiramo v župnišču. Ob prijavi plačate 10,00, ostalo (natančna cena romanja bo v prihodnjem Zvonu) na avtobusu.

- Škofijski molitveni dan za nove duhovne poklice bo na Ptujski Gori v soboto, 8. septembra. Lepo vabljeni.

- Z novim veroučnim letom pričnemo v ponedeljek, 10. septembra.

- Na polici s tiskom je na voljo:

• nova Družina
  • novo Ognjišče