Biblična skupina

"Vse zmorem v Njem, ki mi daje moč" (Flp 4,13).

V biblični skupini se od septembra 2014 zbiramo praviloma vsak drugi in četrti torek v mesecu po večerni maši (ob 19.30 oziroma ob 18.30 v župnišču).

Na srečanju se pogovarjamo o tem, kako nas je nagovoril odlomek iz Svetega pisma (Biblije), ki smo ga v preteklih dveh tednih brali. Doslej smo skupaj spoznali že 50 najznačilnejših tem SP in 50 najznačilnejših svetopisemskih oseb; posvečali smo se nedeljskim odlomkom iz evangelija, brali Pavlova pisma, Janezov evangelij... V letošnjem pastoralnem letu beremo Markov evangelij.

Z nami je gospod župnik, ki je naš duhovni vodja. Naša skupina je odprta za vsakogar – ne glede na starost, izobrazbo, poklic ...  Pridi in se nam pridruži! Presenečen(a) boš, kako Bog tudi tebi po Svetem pismu, knjigi vseh knjig, odgovarja na vsakodnevna življenjska vprašanja.

Biblična zasedba izpred nekaj časaBiblična