Preskoči na vsebino


V letu Gospodovem 2017 so bili oz. bile v naši župniji krščeni/e:

 

1. Teja Fujs iz Hoč (26. 2.)

2. Julija Hajdinjak iz Rač (26. 2.)

3. Marko Radić z Bohove (4. 3.)

4. Lana Jurič iz Hoč (2. 4.)

5. Ula Miložič iz Hoč (9. 4)

6. Zala Mezek - Carmona iz Hoč (30. 4.)

7. Val Fingušt iz Maribora (6. 5.)

8. Tim Kolar iz Ljubljane (13. 5.)

9. Mark Hozjan iz Razvanja (14. 5.)

10. Lia Šinjur iz Razvanja (21. 5.)

11. Leon Blažič iz Bischofsheima (21. 5.)

12. Anej Kaurin z Rogoze (21. 5.)

13. Tim Fišer - Kovačec iz Hoč (27. 5.)

14. Sergej Soršak iz Zg. Hoč (28. 5.)

15. Manca Košec iz Hoč (28. 5.)

16. Mija Ternjak iz Razvanja (31. 5.)

17. Lorina Fajfar iz Šentilja (11. 6.)

18. Lan korotaj z Rogoze (18. 6.)

19. Nelly Bigec z Rogoze (18. 6)

20. Izabela Čavec s Polane (18. 6.)

21. Lejla Jamnikar iz Maribora (18. 6.)

22. Lukas Meglič s Pivole (23. 7.)

23. Lija Ruedl iz Hoč (6. 8.)

24. Lars Ruedl iz Hoč (6. 8.)

)

 

 

 

 

 

 

 

 

V letu Gospodovem 2016 so bili oz. bile v naši župniji krščeni/e:

 

1. Jaka Ornik iz Zg. Hoč (17. 1.)

2. Luka Dogša iz Zg. Hoč (7. 2.)

3. Jakob Pečar s Hoč. Pohorja (21. 2.)

4. Tinej Fras z Miklavža (13. 3.)

5. Maruška Aberšek iz Zg. Hoč (26. 3.)

6. Laura Prelog iz Hoč (10. 4.)

7. Rene Rampre z Rogoze (16. 4.)

8. Gaj Julij Novak z Rogoze (17. 4.)

9. Mark Posavec z Rogoze (1. 5.)

10. Mihael Božič z Rogoze (14. 5.)

11. Vid Dacinger z Rogoze (28. 5.)

12. Ana Zorko iz Hoč (29. 5.)

13. Tomi Urlep z Rogoze (29. 5.)

14. Tilen Bohak iz Hoč (5. 6.)

15. Lana Rukelj z Miklavža (5. 6.)

16. Neja Medved z Rogoze (12. 6.)

17. Lily Verdinek s Hoč. Pohorja (19. 6.)

18. Mark Vulčik iz Zlatoličja (19. 6.)

19. Sara Komatovič iz Hoč (26. 6)

20. Mila Komatovič iz Hoč (26. 6)

21. Zoja Florjančič iz Razvanja (26. 6)

22. Maks Sedlašek iz Vitomarcev (3. 7)

23. Anej Ogrizek s Pivole (9. 7.)

24. Daša Vuk iz Hoč (17. 7.)

25. Dolores Babič iz Hoč (17. 7.)

26. Kim Pinter iz Maribora (Bohove) (21. 8.)

27. Leila Bajec iz Hoč (28. 8.)

28. Vita Lončarič s Ptuja (3. 9.)

29. Lana Gojak iz (Hoč) Maribora (4. 9.)

30. Ema Krivec z Rogoze (11. 9.)

31. Anej Škrabl z Miklavža na Dravskem polju (16. 10.)

32. Larisa Lea Berglez s Polane (23. 10.)

33. Mihael Cesar iz Razvanja (30.10.)

34. Filip Zupanič iz Malečnika (30.10.)

35. Laura Harc iz Maribora (27. 11.)

 

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

V letu Gospodovem 2015 so bili oz. bile v naši župniji krščeni/e:

1. Rene Prelog iz Hoč (1. 2.)

2. Lucia Harc iz Maribora (1. 2.)

3. Vid Kolarič iz Razvanja (22. 3.)

4. Tine Žunko iz Hoč (22. 3.)

5. Tine Klep s Hoč. Pohorja (22. 3.)

6. Zala Pernat iz Razvanja ( 12. 4.)

7. Lovro Predan s Pivole (19. 4.)

8. Jan Pleteršek iz Razvanja (19. 4.)

9. Jaš Miložič iz Hoč (19. 4.)

10. David Jurič z  Dunaja (2. 5.)

11. Laura Besić s Pivole (10. 5.)

12. Lia Prepelič iz Hoč (10. 5.)

13. Evelina Pavličič z Rogoze (24. 5.)

14. Luka Strafela iz Hoč (24. 5.)

15. Timotej Župarič iz Arzberga (24. 5.)

16. Nino Gabrovec iz Zg. Hoč (24. 5.)

17. Nik Milenkovič iz Hoč (7. 6.)

18. Pia Pipenbacher iz Maribora (7. 6.)

19. Bine Volmut, Polana 31, Hoče (14. 6.)

20. Ema Frešer iz Zg. Hoč (14. 6.)

21. Tai Schreiner z Rogoze (14. 6.)

22. Val Pukman s Hoč. Pohorja (21. 6.)

23. Lan Horvat iz Hoč (4. 7.)

24. Ela Semelbauer-Šoba iz Hoč (5. 7.)

25. Lorela Laptuš iz Hoč (5. 7.)

26. Lan Štrakl iz Maribora (26. 7.)

27. Gaja Vidovič iz Maribora (26. 7.)

28. Jani Fujs iz Hoč (9. 8.)

29. Nino Krivec iz Miklavža na Dravskem polju (16.8.)

30. Blaž Vajzman s Hoč. Pohorja (20.9.)

31. Linda Surina iz Hoč (3. 10))

32. Lan Mandl, iz Maribora (10. 10)

33. Vito Cvetko iz Hoč (11. 10)

34. Maša Gutman Žamut iz Razvanja (11. 10.)

35. Žiga Sušek iz Razvanja (18. 10.)

36. Inna Gole iz Orehove vasi (18. 10.)

37. Nejc Flegar iz Razvanja (25. 10.)

38.Mark Vražič z Rogoze (25. 10.)

39. Staš Hanželič iz Radizela (15.11.)

40. Filip Rošker iz Maribora (29.11.)

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

V letu Gospodovem 2014 so bili oz. bile v naši župniji krščeni/e:

1. Nejc Onič iz Razvanja (23. 3.)

2. Mark Rizvanovič iz Orehove vasi (30. 3.)

3. Brina Mišič iz Hoč (21. 4.)

4. Adam Zupanič - Kiseljak  z Rogoze ( 27. 4.)

5. Lana Lončarič s Ptuja (10. 5.)

6. Amadej Finžgar iz Hoč (10. 5.)

7. Patrik Sanda iz Kamnice (18. 5.)

8. Lina Zagernik iz Lenarta (18. 5.)

9. Klara Žugman iz Razvanja (18. 5.)

10. Gaja Antalašič z Rogoze (18. 5.)

11. Petra Malajner iz Hoč (25. 5.)

12. Ana Visočnik-Kalazič s Hoč. Pohorja (1. 6.)

13. Miša Babič iz Hoč (15. 6.)

14. Jan Jurič iz Maribora (21. 6.)

15. Rene Rukelj iz Miklavža na Dr. Polju (22. 6.)

16. Erik Komatovič iz Hoč (22. 6.)

17. Maja Vočanec iz Hoč (29. 6.)

18. Eleonora Ema Marija Siuka iz Ljubljane (29. 6.)

19. Lovro Ozvatič s Hoč. Pohorja (5. 7.)

20. Aneta Kavčič - Računica iz Slov. Bistrice (6. 7.)

21.Mija Brglez - Gabrovec z Bohove (12. 7.)

22. Val Vulčik iz Hoč (20. 7.)

23. Ana Božič z Rogoze (27. 7.)

24. Tina Steble s Hoč. Pohorja (3. 8.)

25. Arnej Aristovnik-Grlica iz Maribora (9. 8.)

26. Jan Viher iz Hoč (16. 8.)

27. Lin Crnčec z Rogoze (17. 8.)

28. Zala Pinter z Rogoze (24. 8.)

29. Lan Jug s Pivole (30. 8.)

30. Jerneja Kovačič iz Hoč (7. 9.)

31. Tinkara Furman s Hoč. Pohorja (7. 9.)

32. Lea Hajnc iz Zg. Hoč (14. 9.)

33. David Recek iz Maribora (21. 9.)

34. Luka Borin iz Maribora (4. 10.)

35. Iza Poglajen iz Hoč (11. 10.)

36. Julija Bajec iz Hoč (11. 10.)

37. Ana Mom iz Hoč (11. 10.)

38. Jan Glodež iz Hoč (19. 10.)

39. Nika Kraner iz Hoč (26. 10.)

40. Alisa Rakar iz Hoč (8. 11.)

41. Luka Barbarič iz Hoč (8. 11.)

42. Jure Koželj iz Zg. Hoč (16. 11.)

43. Mirjam Zupanič iz Maribora (23. 11.)

44. Žan Branovič s Pivole (30.11.)

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

V letu Gospodovem 2013 so bili oz. bile v naši župniji krščeni/e:

1. Samanta Korošec s Hoč. Pohorja (6. 1.)

2. Liam Jakob iz Hoč (20. 1.)

3. Teja Kovač iz Hoč (24. 2.)

4. Val Lesjak s Pivole (23. 3.)

5. Nal Karničnik iz Zg. Hoč (13. 4.)

6. Mai Mastnak iz Maribora (13. 4.)

7. Ema Oprešnik iz Razvanja (5. 5.)

8. Lukas Laptuš iz Hoč (5. 5.)

9. Jure Klampfer s Pivole (12. 5.)

10. Marsel Štraub z Rogoze (12. 5.) 

11. Matic Homar iz Razvanja (12. 5.)

12. Mia Maček iz Zg. Slemena (19. 5.)

13.  Alina Sofia Komatović iz Hoč (25. 5.)

14. Žiga Krajnc iz Hoč (25. 5.)

15. Noel Matijaško iz Hoč (25. 5.)

16. Tim Moharič s Pivole (8. 6.)

17. Maja Robar iz Razvanja (9. 6.)

18. Luka Pinter z Rogoze (16. 6.)

19. Lana Jarc z Zg. Polskave (23. 6.)

20. Ela Visočnik s Hoč. Pohorja (30. 6.)

21. Staš Brezner z Rogoze (7. 7.)

22. Gaja Fišer-Kovačec iz Hoč (20. 7.)

23. Aljaž Bergauer iz Razvanja (4. 8.)

24. Izak Rečnik s Hoč. Pohorja (26. 8.)

25. Žiga Črnčec iz Hoč (15. 9.)

26. Naja Celan iz Hoč (22. 9.)

27. Rene Broz s Polane (22. 9.)

28. Luka Bencak s Pivole (29. 9.)

29. Lina Dvoršak z Rogoze (29. 9.)

30. Nejc Medved iz Razvanja (13. 10.)

31.Zala Šinjur iz Razvanja (20.10.)

32.Luka Breznik iz Hoč (20. 10.)

33. Miha Pukl iz Zg. Hoč (27.10)

34. Nick Polner z Bohove (27. 10)

35. Zala Popič iz Šentjanža (27. 10.)

36. Jantina Šuvak z Bohove (10. 11.)

37. Taj Mumlek iz Razvanja (10. 11.)

38. Nadja Ema Furjan s Pivole (10. 11.)

39. Lukas Brumec iz Maribora (17. 11.)

40. Klara Brezner z Bohove (24. 11.)

41. Tino Gadler z Bohove (8. 12.)

42. Ida Ula Florjančič iz Maribora (8. 12.)

43. Sergej Obreht z Rogoze (15. 12.)

44. Tanaja Hazl iz Hoč (15. 12.)

45.  Rok Štern s Sliv. Pohorja( 22. 12.)

46. Jurij Bratuša iz Hoč (29. 12.)

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

V letu Gospodovem 2012 so bili oz. bile v naši župniji krščeni/e:


1. Janja Kovačič iz Hoč (19. 2.)

2. Lorena Jurič iz Maribora (3.3.)

3. Nejc Golob s Hoč. Pohorja (15. 4.)

4. Lana Frangež z Bohove (15. 4.)

5. Tia Brejc iz Ljubljane (21. 4.)

6. Nuša Miklavčič iz Maribora (5. 5.)

7. Alina Merc iz Zg. Hoč (5. 5.)

8. Erik Rampre z Rogoze (6. 5.)

9. Ana Maček iz Zg. Hoč (12. 5.)

10. Veronika Hojnik z Rogoze (13. 5.)

11. Minka Črešnar z Rogoze (20. 5.)

12. Julija Rebernak z Rogoze (2. 6.)

13. Teo Cvetko iz Hoč (2. 6.)

14. Hana Ekart iz Hoč (3. 6.)

15. Taj Zagernik iz Lenarta (10. 6.)

16. Aleš Kralj z Rogoze (10. 6.).

17. Urban Kotnik iz Hoč (16. 6.)

18. Luka Franc iz Hoč (17. 6.)     

19. Mija Maltarič z Rogoze (17. 6.)

20. Mia Klep s Hoč. Pohorja (17. 6.)

21. Tajda Pušnik iz Maribora (15. 7.)

22. Maja Božič z Rogoze (22. 7.)

23. Jan Črepinko iz Razvanja (4. 8.)

24. Klemen Serap iz Orehove vasi (10. 8.)                

25. Tia Paurič iz Maribora (18. 8.)

26. Enej Krivec z Rogoze (19. 8.)

27. Zoja Soršak iz Zg. Hoč (1. 9.)

28. Nika Rubin iz Hoč (2. 9.)

29. Lan Malašič s Pivole (9. 9.)

30. Ula Škrabl iz Miklavža (9. 9.)

31. Kevin Lorber s Pivole (9. 9.)

32. Neja Zupan iz Hoč (15. 9.)         

33. Mia Ertl iz Hoč (16. 9.)

34. Mark Mikl z Rogoze (22. 9.)

35. Tija Žnidarič iz Hoč (23. 9.)

36. Erik Predan s Pivole (29. 9.)

37. Nejc Hanželič iz Maribora (13.10)

38. Nejc Krnjak iz Hoč (13. 10)

39. Tilen Jelenc iz Maribora (28. 10.)

 

 

 

 

                                                                    

 




Print Friendly and PDF